Obec Zeleneč
Obec Zeleneč

Informace pro občany - koronavirus

Vážení spoluobčané,
v souvislosti s aktuálními nařízeními vlády o zrušení veřejných akcí nad 100 lidí a uzavřením základních škol je naše obec nucena do odvolání zrušit plánované akce, v nejbližších dnech...

Vážení spoluobčané, 

v souvislosti s aktuálními nařízeními vlády o zrušení veřejných akcí nad 100 lidí a uzavřením základních škol je naše obec nucena do odvolání zrušit plánované akce, v nejbližších dnech se toto opatření týká přednášky Senior Akademie tento čtvrtek, Obecního plesu v termínu 28. 3. a Dětského karnevalu v termínu 29. 3. Na neurčito se odkládá Ples sportovců, který se měl konat tento pátek 13. 3.

Od 11. 3. je uzavřena pro osobní výuku ZŠ Zeleneč, informace pro rodiče jsou k dispozici na stránkách školy zde.

Od 16. 3. do odvolání je uzavřena MŠ Zeleneč. Od stejného data do odvolání je uzavřena školní jídelna a obecní knihovna. 

Věříme, že tato opatření, jakkoliv jsou nepříjemná, jsou v zájmu zdraví všech občanů a že si v Zelenči dokážeme navzájem vyjít vstříc a pomoci, pokud by to situace vyžadovala. 

Pro aktuální informace doporučujeme sledovat stránky Ministerstva zdravotnictví ČR, přehledné informace a rady pro veřejnost jsou k dispozici také na webu Krajské hygienické stanice

Ing. Michael Husinec, starosta 

Datum vložení: 10. 3. 2020 16:45
Datum poslední aktualizace: 13. 3. 2020 19:11
Autor: Správce Webu

Datum a čas

Dnes je pondělí, 28. 9. 2020, 20:42:23

Koronavirus - infolinka SZÚ

szu

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Zprávy do mobilu?

rozhlas

Fotogalerie

Poslední přidaná fotografie

Cyklostezka, autor: Natália Syrůčková