Kalendář akcí
Co, kdy a kde - to se dozvíte zde.
ZRUŠENO - Zelenečská akademie - Cestování s dětmi
19. 01. 2024 18:00 – 20:00
ZRUŠENO - Bohužel jsme museli tuto akci dnes zrušit. Již nyní ale hledáme nový vhodný termín, o kterém Vás budeme včas informovat. Omlouváme se všem přihlášeným zájemcům.
Mnoho lidí se domnívá, že cestám po světě odzvoní v momentě, kdy se vám narodí děti. Jana Wolfová vám ukáže, že tomu tak nemusí být. Se svým manželem a dnes už třemi dětmi procestovali řadu zemí světa se stanem, s dodávkou nebo i pěšky. Společně s Janou se vydáme na Nový Zéland, Reunion, Island, do Indonésie, Slovinska nebo třeba USA či Tanzánie. Děti vám sice změní způsob cestování a možná zúží i výběr destinací, ale o to víc jsou tyto cesty dobrodružné a plné zážitků.
Kdo je Jana Wolfová?
Vystudovala magisterské studium obecných dějin a teorie umění, obor teatrologie na FFUK v Praze. Dva roky studovala také v Indonésii na Institutu umění tradiční balijský tanec a stínové divadlo. V roce 2006 založila Spolek Kintari foundation, v rámci něhož Jana prezentuje umění JV Asie v Čechách a podporuje vzdělání chudých dětí v Indonésii, kde Kintari provozuje několik škol a talentovaným studentům umožňuje další vzdělávání. S manželem Karlem procestovala nejen JV Asii, ale také řadu zemí Afriky, Evropy a Ameriky. V posledních letech se vydávají na dobrodružné cesty po světě i se svými třemi dětmi.
Počet míst je omezen, a tak si nezapomeňte včas rezervovat svá místa!
Těšíme se na Vás v pátek 19. ledna od 18.00 hod. v prostorách Komunitního prostoru, ve ul. Školní 3.