Czech POINT
Fotogalerie
zel_2014_5_00028 zel_2014_5_00003 zel_2014_5_00011 zel_2014_5_00016
Archiv
Přihlášení k novinkám
Odběratelů novinek
    643

Akce

Kurturní, společenské a sportovní akce

1 2 3 6
  1. září večer po Pohádkovém putování Zelenčí se vodníci, čerti i princezny vrátí do pohádkové říše, ale co s načatým večerem? Dejte děti spát a vraťte se do divadelního šapitó. Čeká vás premiérové představení Molièrovy komedie, která byla nazkoušena speciálně pro tento večer profesionálními herci Miroslavem Dvořákem a Marií Kudrnovou. A ani tím nekončíme! Po divadle přijdou na řadu jazz, swing a podobné styly k poslechu i tanci v podání kapely Roura, se kterou exkluzivně vystoupí Radka Fišarová. Bude tedy na co koukat, kde tančit a kde se občerstvit. Rádi přivítáme i ty, kteří se nezúčastní předchozího dětského programu.

 

Pohádka skončila, děti šly spát ...to ale neznamená, že k

  1. ročník POHÁDKOVÉHO PUTOVÁNÍ ZELENČÍ je tu. Těšte se na tradiční i netradiční pohádkové postavy, zábavné úkoly, zapeklité hádanky, výtvarné dílny, oblíbená divadelní představení, skvělé občerstvení, výbornou atmosféru a neopakovatelný zážitek!
    Užijte si zbytek prázdnin a už teď si zapište do kalendáře, že V SOBOTU 9. ZÁŘÍ proběhne váš oblíbený zelenečský POHÁDKÁČ!!!
    Pokud se už teď chcete naladit a zavzpomínat na starší ročníky, mrkněte na www.pohadkoveputovanizelenci.cz.
    Chcete nám pomoci? Vítáme jakoukoliv materiální nebo finanční podporu či dobrovolníky na realizaci a přípravy. Více informací na pohadkoveputovanizelenci@gmail.com  nebo na telefonu 604 176 735. Děkuji za realizační tým Michal Gazdo a Jana Mendlová

Těšíme se na vás …

Pohadk_puto_2017_sponzor_nahledi

1 2 3 6