Czech POINT
Fotogalerie
zel_2014_5_00015 zel_2014_5_00021 zel_2014_5_00024 zel_2014_5_00013
Archiv
Přihlášení k odběru novinek

Akce

Kurturní, společenské a sportovní akce

 

Přijďte s námi oslavit advent a přivítat nový rok. Podrobnosti k jednotlivým akcím budeme zveřejňovat na obecním webu a na zelenečském FB. Akce se konají s podporou OÚ. Těšíme se na Vás, obec Zeleneč

P.S.: Plánovaný výlov rybníka jsme bohužel kvůli nedostatečnému přítoku museli letos vynechat.

Chceš zažít parkourový workshop přímo v Zelenči? Chceš se setkat s novými přáteli? Chceš umět další nové skoky? Tak tu máme pro tebe parkourový workshop Big Air! Pod dohledem parkourových trenérů si vyzkoušíš základní, ale i těžší parkourové triky. Dozvíš se také, jak správně trénovat a zlepšit své parkourové schopnosti. Budeme se věnovat různorodým sportovním činnostem se zaměřením na silovou výkonnost a vytrvalost. Máme pro tebe připravené parkourové hry. Řekneme ti vše co nevíš o parkouru, vyslechneš si mnoho rad a zkušeností trenérů, kteří se parkouru věnují devět a více let.

 

Příspěvek vyprší 2.12.2018.

Milí sousedé, rádi bychom na podzim zavzpomínali na zelenečské padlé v 1. světové válce. Bude to právě sto let a už nám je připomíná jen jedenáct jmen na pomníku. Jak a proč tito lidé zemřeli? Víme, kde jsou pochováni? Přihlásí se nám pamětníci nebo potomci? Zelenečský sousedský časopis by rád uspořádal na podzim vzpomínkový večer na naše padl& eacute; a možná i výstavu. Rádi bychom také jejich polozapomenuté osudy tady publikovali. Podrobnosti v článku níže. Pište na adresu redakce@zelenecskycasopis.cz.

Vzpomínka na zelenečské padlé v 1. světové válce

Plavání v bazénu Vysokoškolského klubu v Brandýse nad Labem začíná v sobotu 7.10.2017.

Odjezdy obecního autobusu jsou:

  • 9,20 hod. od hřiště
  • 9,25 hod. od křižovatky ulic V Jezerech a Nad Lávkou v lokalitě Kaplička
  • 9,30 od restaurace „Ta Pravá“

Poplatek za krytí části nákladů spojených s nájmem bazénu a dopravy je 50,- Kč/osoba.