Czech POINT
Fotogalerie
zel_2014_5_00015 zel_2014_5_00023 zel_2014_5_00026 zel_2014_5_00027
Archiv
Přihlášení k odběru novinek

Akce

Kurturní, společenské a sportovní akce

Zbývá Vaše dílo jen dokončit nebo jste ještě nezačali? Času máte zatím dost, ale nezapomeňte, že uzávěrka výtvarné🖌️ a fotografické soutěže ke 100. výročí založení Československé republiky se blíží!
Pokud víte o někom výtvarně nadaném, nezapomeňte se mu, prosím, o soutěži zmínit (bydliště v Zelenči není podmínkou účasti).

 

 

Příspěvek vyprší 30.9.2018.

Milí sousedé, rádi bychom na podzim zavzpomínali na zelenečské padlé v 1. světové válce. Bude to právě sto let a už nám je připomíná jen jedenáct jmen na pomníku. Jak a proč tito lidé zemřeli? Víme, kde jsou pochováni? Přihlásí se nám pamětníci nebo potomci? Zelenečský sousedský časopis by rád uspořádal na podzim vzpomínkový večer na naše padl& eacute; a možná i výstavu. Rádi bychom také jejich polozapomenuté osudy tady publikovali. Podrobnosti v článku níže. Pište na adresu redakce@zelenecskycasopis.cz.

Vzpomínka na zelenečské padlé v 1. světové válce

Plavání v bazénu Vysokoškolského klubu v Brandýse nad Labem začíná v sobotu 7.10.2017.

Odjezdy obecního autobusu jsou:

  • 9,20 hod. od hřiště
  • 9,25 hod. od křižovatky ulic V Jezerech a Nad Lávkou v lokalitě Kaplička
  • 9,30 od restaurace „Ta Pravá“

Poplatek za krytí části nákladů spojených s nájmem bazénu a dopravy je 50,- Kč/osoba.

Vážení a milí spoluobčané,

dovolte mi poděkovat za obec Zeleneč všem, kteří se podíleli na organizaci a samotném průběhu Zelenečských čar 2017 a dále všem zúčastněným za skvělou náladu, která panovala na této obměněné akci. Na doprovodném programu pro děti bylo přes 200 účastníků, pro které byly po úspěšném absolvování připraveny k opékaní špekáčky. Vrcholem večera byla překrásná vatra a velkolepá bojovka, která, jak věříme, splnila očekávání a děti mladšího i staršího věku postrašila.

Ještě jednou všem díky.

Michael Husinec – starosta