Czech POINT
Fotogalerie
zel_2014_5_00020 zel_2014_5_00006 zel_2014_5_00009 zel_2014_5_00017
Archiv
Přihlášení k odběru novinek

 

Už je to uděláno, už je to hotovo. Všechny koblihy jsou snědeny, alkohol i nealkohol  vypit, pašík také nebyl obětován zbůhdarma. A i když to tak původně nevypadalo, nakonec jsme přeci jen nezmrzli.

Máme radost, že jste přišli v hojném počtu a v krásných maskách. Doufáme, že se Vám masopust líbil a užili jste si ho minimálně tak skvěle, jako my.

Je na místě poděkovat všem, kdo se na přípravě této vydařené akce jakkoli podíleli. A že to letos byla fůra lidí! Některé z nich ani osobně neznáme, děkujeme tedy alespoň touto cestou všem, kteří vyráběli masky, bambulky, občerstvení, …. A dále pak těm, kteří se zapojili do prodeje štěstíček, tomboly, květin, pití, jídla atd. Bez Vás by to opravdu nešlo.

Pokud jste se nemohli z jakéhokoli důvodu zúčastnit, neplačte. Jaro a léto utečou jak voda a 8. září se uvidíme na 6. ročníku Pohádkového putování Zelenčí.

Už se na Vás těšíme

Michal a Jana

Na fotky a video z masopustu se můžete podívat zde:

http://pohadkoveputovani.rajce.idnes.cz/Zelenecsky_masopust_2018/

https://youtu.be/2D15A89DAW4

2 Responses to Masopust- poděkování

 • V první řadě chválím iniciativu a mám radost, že se najdou lidé schopní zorganizovat akci pro své sousedy. Dovolte mi se ale pozastavit nad názvem a termínem akce. Pokud akci přisuzujete již pojmenováním Masopust její tradiční význam, měli by se také ctít tradice a bylo by vhodné ji uspořádat před postní dobou. Masopust totiž má význam právě proto, že se lidé naposledy pořádně najedí a veselí, než se 40 denním postem připraví na Velikonoce. Bývá též pravidlem, že se v postní době nepořádají žádná veselí ani plesy. Děkuji za pochopení a těším se na nějaké další sousedské akci.

  • Dobrý den pane Michle,
   Váš příspěvek předáme organizátorům akce.
   Pěkný den
   Klára Drábková
   referentka OÚ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *