Czech POINT
Fotogalerie
zel_2014_5_00012 zel_2014_5_00027 zel_2014_5_00002 zel_2014_5_00006
Archiv
Přihlášení k odběru novinek

Zápis z veřejného zasedání zastupitelstva 30.6.2011:

Zapis_ZO_5_2011-06-30

9 Responses to Veřejné zasedání Zastupitelstva obce Zeleneč

 • Dobrý den vážení,

  překvapuje mě, že proběhlo dne 30.6.2011 zasedání zastupitelstva. Nikde na internetových stránkách obce nebyla vyvěšena informace o termínu jeho konání. Také mi nepřišel na email žádný odkaz o jeho konání i přes to, že jsem registrován.
  Žádám o písemnou odpověď.

  Josef Fencl

 • Dobrý den,
  ze zápisu by mě zajímal bod diskuse. Jak byl zodpovězen dotaz na další fungování mateřské školky?
  Díky za odpověď.
  O. Kopa

 • Nejste jediný, kdo je překvapený. Zpráva o tom, že se bude zasedání konat, se tady na stránkách objevila pár hodin poté, co přišel zápis z jednání …

  Martin Záhumenský

 • Dobrý den všem
  Pozvánka na mimořádné veřejné zasedání 30. 6. 2011 byla publikována 22. 6. 2011. Potvrdil to i provozovatel stránek, osobně jsem příspěvek po jeho publikaci kontroloval. Vlivem nastavení pravidel pro odesílání u provozovatele stránek nebyl příspěvek odeslán, tato pravidla již byla upravena. Pozvánka byla nicméně vyvěšena i na klasické úřední desce před úřadem.
  Pro doplnění – jednalo se o mimořádné veřejné zasedání s jediným bodem programu – schválit účetní uzávěrku roku 2010. Řádné veřejné zasedání proběhne 18. 7. 2011, bude se týkat mj. i řešení situace v MŠ.
  Tomáš Sommer

 • Dobrý den, na stránkách obce opět ještě není zavěšena pozvánka na dnešní jednání obecního zastupitelstva! Je dnes vůbec v zastupitelstvo a v kolik hodin začne jednat? Nebo se tyto informace objeví až týden poté?
  O. Kopa

 • Dobrý den, nevím jestli tady řádí nějaký šotek. Ráno jsem zde napsal, že mi chybí pozvánka na dnešní zastupitelstvo! Bude-li vůbec? Nicméně odpověď žádná a dokonce mi někdo smazal můj dotaz!!! Co to má znamenat?
  ok

  • tak teď už tu opět visí i můj ranní dotaz. Tak nevím, kde se celé dopoledne toulal na síti. :-))

 • Včera (v neděli) jsem kontroloval nástěnku obecního úřadu a žádná informace o dnešním zasedání tam nebyla. Takže asi nebude.
  A nedivil bych se, kdyby nakonec bylo.

 • Dobrý den
  Termín 18.7. byl publikován na základě dřívější dohody s p. starostou, zasedání bude v některém z příštích týdnů, pozvánka bude určitě vyvěšena i odeslána včas. Děkuji za pochopení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *